Blog
Biżuteria męska idealna na Dzień Ojca

Biżuteria męska idealna na Dzień Ojca

Dzień Ojca, przypadający w Polsce na  23 czerwca to idealna okazja, aby wyrazić wdzięczność i szacunek najważniejszym mężczyznom w życiu każdego z nas. W ten jeden dzień roku warto w wyjątkowy sposób uczcić cały trud i zaangażowanie włożone przez ojców w nasze wychowanie. Czasami ciężko zdecydować się co podarować swojemu tacie, aby mieć pewność, że na pewno przypadnie mu do gustu. Oczywistą opcją jest spędzenie czasu sam na sam z ukochanym tatą, warto jednak obdarzyć go jakimś niezwykłym podarunkiem, który na długo pozostanie w jego pamięci.

Od 10 do 23 czerwca w salonach stacjonarnych i w sklepie internetowym www.jubilersezam.pl obowiązują niesamowite promocje z okazji Dnia Ojca. W naszej ofercie posiadamy biżuterię męską, którą teraz można kupić w rabacie aż do 30 %. Biżuteria męska to głównie kolekcja Steelman, która dedykowana jest mężczyznom, którzy nie boją się wyrażać siebie. Kolekcja Steelman to głównie męskie bransolety, łańcuszki czy sygnety, wykonane zarówno ze złota, srebra jak i stali. Taki rodzaj biżuterii podkreśli charakter nawet najbardziej wymagającego mężczyzny. Jest to więc idealna propozycja na Dzień Ojca.

Jednym z lepszych pomysłów na prezent dla mężczyzn są również zegarki, które obecnie można zakupić w obniżonych cenach. Wszystkie zegarki wykonane ze srebra przecenione są na 20 % a zegarki ze złota można kupić z 10 % rabatem. Dzięki bogatej ofercie z pewnością każdy znajdzie idealny zegarek, który pozostanie stylowym dodatkiem na długie lata.

Idealnym prezentem na Dzień Ojca mogą być również spinki do krawata i mankietów. Szeroka oferta obejmuje spinki wykonane zarówno ze złota, srebra jak i stali. Jubiler Sezam oferuje klasyczne spinki, które przypadną do gustu miłośnikom minimalistycznych i standardowych dodatków. Posiadamy również spinki o ciekawym i finezyjnym zdobieniu, które będą idealnym prezentem dla mężczyzn, którzy nie boją się wyrażać siebie.

Teraz jedyne co Ci pozostało to odwiedzenie salonu stacjonarnego Sezam lub naszego sklepu internetowego, aby przejrzeć specjalnie wyselekcjonowaną biżuterię męską i wybrać wyjątkowy prezent dla wyjątkowego mężczyzny na Dzień Ojca.