Blog
Biżuteria jako idealny prezent na I Komunię Świętą

Biżuteria jako idealny prezent na I Komunię Świętą

Biżuteria na Komunię Świętą

Czas komunijny to bardzo ważny okres zarówno dla dziecka przystępującego po raz pierwszy do sakramentu I Komunii Świętej oraz jego rodziców, dziadków czy rodziców chrzestnych. Komunia Święta w szczególny sposób zapada w pamięć jako ważny element w życiu młodej osoby. To czas radości, ale również refleksji oraz skupienia na duchowości. Dlatego też, odpowiednio dobrane prezenty mają niebagatelne znaczenie. Biżuteria na komunię to jeden z najczęściej wybieranych upominków. Jeśli nie wiesz na co się zdecydować, pomożemy Ci wybrać idealny prezent, który pozostanie pamiątką na długie lata i możliwe, że będzie przekazywany z pokolenia na pokolenie.

Biżuteria na komunię dla dziewczynki

Pamiątka z okazji przyjęcia I Komunii Świętej ma niejednokrotnie wielkie znaczenie dla obdarowanego dziecka. Nie od dziś wiadomo, że kobiety już od najmłodszych lat uwielbiają błyskotki i wszelkiego rodzaju biżuterię. Dlatego też najczęstszym wybieranym prezentem na I Komunię Świętą dla dziewczynki jest biżuteria. Ze względu na aspekt religijny i duchowy, najlepszym wyborem będzie medalik bądź krzyżyk z dopasowanym łańcuszkiem. Medaliki, które znajdują się w szerokiej ofercie Jubiler Sezam wykonane są ze srebra lub złota próby 333, 375 i 585. To od Ciebie zależy kruszec, jaki wybierzesz. Oferowane medaliki przyjmują różną formę. Większość medalików posiada geometryczne kształty takie jak koło, prostokąt czy kwadrat.

https://www.jubilersezam.pl/bizuteria/medaliki/srebrny-medalik-pamiatka-i-komunii-swietej-z-dopasowanym-lancuszkiem-ze-md1051702-019-proba-925-2

Posiadamy również medalik w formie kropelek, kwiatów lub serc. Na medalikach znajdują się Matki Boskie w różnej postaci, znajdą Państwo również medaliki z aniołkami. Ważnym aspektem jest również dobór odpowiedniego łańcuszka, aby harmonizował on z wybranym medalikiem. Aby ułatwić wybór idealnego kompletu, Jubiler Sezam stworzył specjalne zestawy medalików z dopasowanym łańcuszkiem. Komplety stworzone zostały z najwyższą starannością przez ekspertów i doradców klienta, którzy doskonale połączyli oba elementy. W okresie komunijnym wszystkie stworzone zestawy dostępne są w rabacie do -20 % dzięki czemu każdy może pozwolić sobie na ich zakup. Medalik z dopasowanym łańcuszkiem to idealny prezent na komunię dla każdej dziewczynki. Taki dodatek będzie z pewnością towarzyszył jej przez wiele lat, a w przyszłości być może przekaże je następnemu pokoleniu.

https://www.jubilersezam.pl/bizuteria/medaliki/zloty-medalik-mb-czestochowska-z-dopasowanym-lancuszkiem-ze-m-0834rdov-025-9k-2

Biżuteria na komunię dla chłopca

Biżuteria dla chłopca z okazji przyjęcia Komunii Świętej to zdecydowanie dobry pomysł. Jubiler Sezam w swojej ofercie posiada szeroką ofertę krzyżyków ze srebra lub złota, które idealnie sprawdzą się jako upominek na Komunię. Krzyżyk od lat ma bardzo mocną symbolikę religijną, dzięki czemu wiadomo, że będzie towarzyszył chłopcu w dalszej drodze duchowej po przyjęciu sakramentu I Komunii Świętej. Tak jak w przypadku medalików z dopasowanym łańcuszkiem, Jubiler Sezam posiada również ofertę krzyżyków z dopasowanym łańcuszkiem, dzięki temu wybór idealnego dodatku będzie jeszcze prostszy. Odpowiednio dobrany łańcuszek o idealnej grubości i długości sprawi, że komplet będzie zawsze na szyi obdarowanego dziecka i będzie zawsze przypominał mu o tym ważnym dniu. Krzyżyk z łańcuszkiem to prestiżowy prezent na każdą kieszeń.

https://www.jubilersezam.pl/bizuteria/krzyzyki/zloty-krzyzyk-lacinski-z-dopasowanym-lancuszkiem-ze-c-456gaxpde-01-040-proba-585

Krzyżyki dostępne w naszych salonach mają różne formy, dzięki czemu można bez problemu wpasować się w gusta obdarowanego. Posiadamy wiele gładkich krzyży bez żadnego wizerunku, jak również krzyże z Panem Jezusem bądź krzyżyki benedyktyńskie. Każdy z nich jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

https://www.jubilersezam.pl/bizuteria/krzyzyki/zloty-krzyzyk-z-dopasowanym-lancuszkiem-ze-t23-p-172-yw-gaxpde-01-100-proba-375-5

Prezent z dedykacją

Warto dodać, że zamawiając złoty komplet krzyżyka lub medalika z dopasowanym łańcuszkiem otrzymują Państwo specjalną blaszkę z dedykacją, dzięki czemu prezent jest jeszcze bardziej personalizowany i jedyny w swoim rodzaju. Przy zakupie złotego kompletu możesz wybrać jedną z czterech dostępnych dedykacji oraz kolor blaszki. Taki personalizowany prezent z pewnością zrobi ogromne wrażenie na obdarowanym dziecku.

Podsumowując, biżuteria to idealny prezent na komunię zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Krzyżyk bądź medalik podkreśla charakter i symbolizm najważniejszego wydarzenia w życiu każdego dziecka. Warto pamiętać, że wybór odpowiedniego dodatku powinien być dobrze przemyślany i starannie dobrany. Jeśli nie wiesz na co się zdecydować, polecamy specjalnie stworzone zestawy krzyżyków bądź medalików z dopasowanym łańcuszkiem, które z pewnością zrobią wrażenie i pozostaną piękną pamiątką na długie lata.