Blog
Dzień Babci i Dziadka- jaki prezent wybrać?

Dzień Babci i Dziadka- jaki prezent wybrać?

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami a ty dalej nie masz pomysłu co kupić ukochanym członkom rodziny? Od najmłodszych lat dziadkowie są obecni w naszych życiach i starają się jak najlepiej przygotować nas do dorosłego życia. Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowa okazja, aby podziękować i odwdzięczyć się za cały trud włożony w nasze wychowanie. Prezent ten musi być naprawdę wyjątkowy i powinien zapadać w pamięć. Oprócz spędzenia czasu z ukochaną babcią i dziadkiem, podarowaniem słodyczy czy kwiatów, warto podarować im coś więcej. Przeglądając oferty sklepów internetowych zastanawiasz się, jaki prezent będzie idealny? Na stronie www.jubilersezam.pl z pewnością znajdziesz coś dla Twoich bliskich.

Od 10 stycznia do 23 stycznia specjalnie z okazji Dnia Babci i Dziadka oferujemy szeroki wybór biżuterii w niższych cenach. Jedną z opcji na prezent dla babci są finezyjne broszki lub medaliony. Eleganckie broszki w różnej postaci zawsze są stylowym dodatkiem, który dodaje szyku i klasy. Broszki wykonane zarówno ze srebra jak i złota niewątpliwie zrobią wrażenie nawet na najbardziej wymagających miłośniczkach biżuterii.

Na prezent dla babci proponujemy również ekskluzywne klasyczne zegarki, które pozostaną piękną pamiątką na długie lata.

Jeśli zastanawiasz się nad prezentem dla dziadka, warto zastanowić się nad spinkami do mankietów, które są obowiązkowym dodatkiem do eleganckich stylizacji. Z takim dodatkiem Twój ukochany dziadek będzie mógł zrobić wrażenie na wszystkich w pobliżu.

Inną propozycją są sygnety wykonane ze srebra lub złota, które w wyjątkowy sposób mogą zdobić dłoń każdego mężczyzny.

Jeśli jednak Twój dziadek nie przepada za klasyczną biżuterią, idealnym prezentem będzie zegarek, który będzie mógł być codziennym dodatkiem jego ubioru.

Pokaż swoim ukochanym Dziadkom jak bardzo Ci na nich zależy i obdaruj ich wyjątkowymi prezentami. Z biżuterią Jubiler Sezam wyrazisz to, co czasem ciężko wypowiedzieć słowami. Nie czekaj i skorzystaj z promocji -20 % na broszki, medaliony, sygnety, spinki do mankietów oraz klasyczne damskie i męskie zegarki.