Blog
Jubiler Sezam na targach Ślubnych w Krakowie

Jubiler Sezam na targach Ślubnych w Krakowie

Wraz ze swoją drugą połówką planujecie powoli swój wymarzony ślub i wesele i szukacie ofert i inspiracji? Już 9 stycznia 2022 roku w Krakowie na Tauron Arenie odbędą się wyjątkowe Targi Ślubne, które pomogą Wam w organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu. Na targach przedstawione zostaną najmodniejsze trendy w branży ślubno-weselnej oraz oferty kilkuset wystawców, którzy oferują różnorodne usługi związane z weselem.

Jednym z wystawców będzie Jubiler Sezam, gdzie wszystkie chętne pary znajdą wyjątkową ofertę obrączek ślubnych. Obrączki z żółtego, białego lub różowego złota, niekiedy zdobione karbonem lub tytanem zrobią wrażenie nawet na najbardziej wymagających parach młodych.  Aby ułatwić wybór przyszłym małżonkom, Jubiler Sezam oferuje rabat 15 % na obrączki podczas trwania Targów Ślubnych.  Jest to więc idealna okazja, aby kupić wyjątkowe obrączki, które pozostaną z Wami już do końca życia. Wykwalifikowana kadra Jubiler Sezam chętnie doradzi i pomoże w wyborze niezdecydowanym parom.

Zapraszamy już 9 stycznia do Tauron Areny w Krakowie do stanowiska Jubiler Sezam, gdzie przedstawimy szeroką ofertę obrączek ślubnych oraz biżuterii, która idealnie nada się do ślubnej stylizacji Pani Młodej. Jeśli nie jesteście w stanie pojawić się na Targach Ślubnych w Krakowie, albo pragniecie jeszcze więcej dowiedzieć się o organizacji ślubu i wesela, kolejne Targi Ślubne odbędą się 23 stycznia w Nowym Sączu. Wtedy również będziecie mieć okazję do zakupu obrączek w wyjątkowych cenach.

the bride and groom to hold hands, wedding rings