Blog
Mama, od niej wszystko się zaczęło…

Mama, od niej wszystko się zaczęło…

Dzień matki, przypadający w Polsce na 26 maj to jedno z najważniejszych świąt w roku. Ten jeden dzień to szczególna okazja, aby okazać swojej rodzicielce szacunek, miłość i trud włożony w wychowanie. Z tej okazji każdy z nas chciałby podarować swojej mamie coś wyjątkowego, co wywoła szczery uśmiech na jej twarzy. Jak wiadomo, kobiety uwielbiają dostawać błyskotki i biżuterię różnego rodzaju. Idąc tym tokiem i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom, Jubiler Sezam przygotował wyjątkową ofertę z okazji Dnia Matki, która nie tylko ucieszy wszystkie mamy ale również okaże wsparcie potrzebującym osobom.

W dniach 10 maj-26 maj w salonach jubilerskich Sezam odbędzie się promocja 20 % na biżuterię z napisem mama oraz produkty z motywem drzewa życia, które symbolizuje rodzinę, szczęście i długowieczność. W promocji wezmą udział produkty wykonane zarówno ze srebra jak i złota. Dodatkowo 10% ze sprzedaży wszystkich złotych kolczyków przekażemy na Fundację Mada, która pomaga osobom z autyzmem.

Fundacja Mada od lat bezinteresownie zajmuje się pomocą osobom z autyzmem, niezależnie od wieku. W ich fundacji miejsce dla siebie znajdą także osoby z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich rodziny. Fundacja stara się zrobić wszystko, aby jej podopieczni żyli w jaki najlepszych warunkach życiowych. Z okazji Dnia Matki najmłodsi z podopiecznych stworzą wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju laurki, które skradną serce każdego. Laurki te będzie można dostać w naszych salonach stacjonarnych i sklepie internetowym przy zakupie złotych kolczyków. Liczba laurek jest limitowana, warto więc jak najszybciej zdecydować się na zakup i pomoc potrzebującym. Oprócz pięknej biżuterii możesz więc podarować swojej mamie lub bliskiej Ci osobie ręcznie wykonaną laurkę, która z pewnością jest unikatowym i niepowtarzalnym prezentem. Uczcij Dzień Mamy z Jubiler Sezam i zachwyć swoją rodzicielkę niezapomnianym podarunkiem. Swój unikatowy prezent możesz znaleźć w każdym z naszych kilkunastu salonów lub na stronie internetowej www.jubilersezam.pl. Zapraszamy również na stronę fundacji, gdzie można indywidualnie pomóc wszystkim podopiecznym: www.mada.org.pl.