Blog
Dzień Matki – Serce od Serca

Dzień Matki – Serce od Serca

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, by wyrazić wdzięczność i miłość do najważniejszej osoby w naszym życiu – naszej mamy. To dzień, kiedy dzieci i młodzież, ale także dorośli, pragną podarować swoim matkom coś specjalnego, coś, co będzie wyrazem ich głębokich uczuć. W tym roku proponujemy uczynić ten dzień jeszcze bardziej niezwykłym poprzez wyjątkowy prezent – biżuterię z motywem serca, a przy okazji wspomóc akcję charytatywną. Robiąc zakupy na produkty z motywem serca w Jubiler Sezam w dniach 29 kwietnia do 26 maja otrzymacie jedyną w swoim rodzaju laurkę, wykonaną przez podopiecznych fundacji Mada. Dodatkowo, 10 % wartości tej biżuterii zostanie przekazane na rzecz fundacji.

Idealny Prezent na Dzień Matki

Wybór prezentu dla mamy może być często nie lada wyzwaniem. Bardzo chcemy, by był on wyjątkowy i osobisty, a jednocześnie przekazywał nasze uczucia. Biżuteria od dawna uznawana jest za jeden z najbardziej eleganckich i ponadczasowych prezentów. W tym roku proponujemy wybrać coś z motywem serca – symbolu miłości i bliskości.

Biżuteria z motywem serca to nie tylko piękny, ale także uniwersalny prezent. Może być to subtelna bransoletka, elegancki naszyjnik, zawieszka do łańcuszka czy też para uroczych kolczyków. Takie prezenty nie tylko przyciągają wzrok swoją urodą, ale przede wszystkim niosą ze sobą głębokie znaczenie.

Wybierając biżuterię na Dzień Matki, warto zastanowić się nad stylem, który najbardziej pasuje do osoby obdarowywanej. Czy Twoja mama preferuje minimalistyczne wzory, czy może kocha bogate, zdobione elementy? Niezależnie od preferencji, biżuteria z motywem serca dostępna jest w szerokiej gamie wzorów, co pozwala na znalezienie idealnego prezentu.

Subtelny naszyjnik z sercem

Świetną propozycją na prezent dla mamy jest złoty naszyjnik. Naszyjnik wykonany z 14-karatowego złota zdobiony jest blaszką w kształcie serca z mniejszym wyciętym serduszkiem oraz grawerowanymi kulkami. Taki dodatek będzie piękną pamiątką oraz uzupełnieniem stylizacji Twojej mamy.

https://www.jubilersezam.pl/bizuteria/naszyjniki/naszyjnik-zloty-serce-numer-ar-2220-iii-dc-au-585

Kolczyki serca

Kolczyki serca

Kolejną propozycją jako prezent na Dzień Matki są wyjątkowe kolczyki wykonane z 9-karatowego złota. Kolczyki posiadają zdobienie w formie dwóch złączonych serduszek. Gładkie serce złączone są serduszkiem z białymi cyrkoniami. Kolczyki pięknie prezentują się na żywo i z pewnością przypadną do gustu każdej miłośniczce biżuterii.

https://www.jubilersezam.pl/bizuteria/naszyjniki/naszyjnik-zloty-serce-numer-ar-2220-iii-dc-au-585

Srebrna bransoletka z sercem

Jeśli Twoja mama preferuje srebrną biżuterię, warto zdecydować się na bransoletkę z motywem serca. Bransoletka typu bangla zdobiona jest wiszącym gładkim serduszkiem oraz białą cyrkonią w okrągłej oprawie. Taka bransoletka świetnie będzie prezentować się zarówno do codziennych jak i wieczorowych stylizacji.

https://www.jubilersezam.pl/bizuteria/bransolety-i-bransoletki/bransoleta-srebrna-bangle-z-sercem-i-cyrkonia-nr-rt-br20499-rod-proba-925

Akcja Charytatywna – Serce od Serca

W tym roku Dzień Matki może być również okazją do wsparcia potrzebujących. Wiele firm jubilerskich organizuje specjalne akcje charytatywne, w ramach których część dochodu ze sprzedaży biżuterii z motywem serca przeznaczona jest na wsparcie wybranych fundacji czy organizacji. Wybierając taki prezent, nie tylko sprawisz radość swojej mamie, ale także pomożesz innym. Zakupując serduszkową biżuterię w Jubiler Sezam otrzymujesz ręcznie robioną, wyjątkową laurkę oraz wspierasz fundację Mada.

Dlaczego Warto Wybrać Prezent z Serca?

Prezent na Dzień Matki, który bije prosto od serca, ma wyjątkową wartość. Biżuteria z motywem serca to nie tylko ozdoba, ale przede wszystkim wyraz głębokich uczuć i podziękowanie za lata miłości, wsparcia i poświęcenia. Dodatkowo, decydując się na zakup biżuterii z akcji charytatywnej, podwajamy wartość naszego gestu – obdarowujemy bliską osobę i jednocześnie pomagamy innym.

Dzień Matki to doskonała okazja, by pokazać mamie, jak bardzo jest dla nas ważna. Biżuteria z motywem serca to prezent, który z pewnością zostanie doceniony i zapamiętany na długo. A jeśli wybierzemy biżuterię związaną z akcją charytatywną, nasz prezent zyska jeszcze większą wartość. Niech ten Dzień Matki będzie pełen miłości, radości i wzajemnej wdzięczności.