Blog
Bransoletki męskie – jak je nosić i jak dobrać rozmiar?

Bransoletki męskie – jak je nosić i jak dobrać rozmiar?

Moda męska ewoluuje wraz z upływem czasu, a bransoletki męskie stały się jednym z najpopularniejszych dodatków do stylizacji dla panów. Bransoletki męskie nadają charakteru każdej stylizacji, a ich wybór zależy od indywidualnych preferencji i stylu noszącego. W tym artykule przedstawimy kilka wskazówek, jak dobrać odpowiedni rozmiar bransoletki męskiej oraz jak nosić bransoletki męskie w różnych stylizacjach. W naszych salonach jubilerskich dostępne są bransolety męskie z kolekcji Steelman, która stworzona jest dla pewnych siebie mężczyzn.

Rozmiar bransoletki męskiej

Najważniejszym elementem przy wyborze bransoletki męskiej jest jej rozmiar. Zbyt mała bransoletka będzie krępować ruchy i uciskać nadgarstek, a zbyt duża może spadać i przeszkadzać w codziennych czynnościach. Dlatego ważne jest, aby dobrać odpowiedni rozmiar bransoletki męskiej.

https://www.jubilersezam.pl/bizuteria/bransolety-i-bransoletki/bransoleta-meska-z-jubilerskiego-kamienia-szlachetnego-onyksu-mb-a3043

Aby dobrać odpowiedni rozmiar bransoletki męskiej, należy zmierzyć obwód nadgarstka za pomocą taśmy mierniczej. Następnie do zmierzonego rozmiaru należy dodać około 1,5 cm, aby bransoletka nie była zbyt ciasna. Wynikający z tego rozmiar powinien być równy lub nieco większy niż rozmiar bransoletki męskiej.

Bransoletka męska – jak nosić?

Bransoletki męskie są bardzo uniwersalnym dodatkiem i mogą być noszone w wielu stylizacjach. W zależności od preferencji można wybrać bransoletki męskie o różnych kolorach, materiałach i wzorach.

Jeśli chodzi o styl casualowy, bransoletki męskie z naturalnymi materiałami, takimi jak skóra lub drewno, są idealne. Mogą być noszone na co dzień w połączeniu z t-shirtami, jeansami i butami sportowymi.

https://www.jubilersezam.pl/bizuteria/bransolety-i-bransoletki/bransoleta-meska-ze-stali-szlachetnej-z-placionym-paskiem-braz-nrmb-a2004

Jeśli natomiast chodzi o styl formalny, najlepszym wyborem są bransoletki męskie z metalu lub skóry. Mogą być noszone w połączeniu z koszulami, marynarkami i garniturami.

Bransoletka męska z grawerem

Bransoletki męskie z grawerem są jednym z najpopularniejszych rodzajów bransoletek męskich. Mogą być one doskonałym prezentem dla ważnej osoby lub być elementem pamiątki z ważnego wydarzenia. Najczęściej graweruje się na nich imię, data urodzenia, inicjały lub sentencje.

Bransoletka męska srebrna

Bransoletki męskie srebrne są eleganckie i klasyczne. Mogą być noszone zarówno w stylizacjach casualowych, jak i formalnych. Srebrne bransoletki męskie są zazwyczaj wykonane z wysokiej jakości srebra, co oznacza, że są trwałe i odporne na uszkodzenia.https://www.jubilersezam.pl/bizuteria/bransolety-i-bransoletki/bransoleta-srebrna-pancer-z-blaszka-bc-1150-120-exfblaszka-proba-925

Złota bransoletka męska

Złote bransoletki męskie są jednym z najbardziej eleganckich i luksusowych dodatków. Złote bransoletki męskie są zazwyczaj wykonane z 14-karatowego lub 18-karatowego złota, co oznacza, że są trwałe i odporne na uszkodzenia.

Złote bransoletki męskie są idealne do noszenia w stylizacjach formalnych, takich jak garnitury i marynarki. Mogą być noszone samodzielnie lub w połączeniu z innymi złotymi dodatkami, takimi jak zegarki i sygnety.

https://www.jubilersezam.pl/bizuteria/bransolety-i-bransoletki/bransoleta-zlota-prostokatna-blaszka-pancer-bc-gaxpde-01-140blaszka-proba-585

Bransoletka dla mężczyzny – jakie są rodzaje?

Bransoletki męskie to popularny dodatek, który dodaje stylu i osobowości każdej stylizacji. Istnieją różne rodzaje bransoletek męskich, które można dopasować do indywidualnego stylu i preferencji. Oto kilka przykładów rodzajów bransoletek męskich:

  1. Skórzane bransoletki męskie – to jedne z najpopularniejszych rodzajów bransoletek męskich. Są wykonane z naturalnej skóry i dostępne w różnych kolorach i wzorach. Mogą być noszone w stylizacjach casualowych i formalnych.
  2. Bransoletki męskie z metalu – to rodzaj bransoletek męskich wykonanych z różnych rodzajów metalu, takich jak srebro, złoto, stal nierdzewna czy tytan. Mogą być noszone w stylizacjach casualowych i formalnych. Srebrne bransoletki męskie są bardziej klasyczne i eleganckie, podczas gdy bransoletki męskie z tytanu są bardziej sportowe i nowoczesne.
  3. Bransoletki męskie z kamieniami – to rodzaj bransoletek męskich, które są ozdobione kamieniami szlachetnymi lub półszlachetnymi. Mogą być noszone w stylizacjach casualowych i formalnych.

Bransoletki męskie są dostępne w różnych rodzajach, materiałach i wzorach. Wybór zależy od indywidualnych preferencji i stylu. Bez względu na wybór, bransoletka męska to doskonały dodatek, który może uzupełnić każdą stylizację i dodać charakteru.

https://www.jubilersezam.pl/bizuteria/bransolety-i-bransoletki/bransoleta-meska-gladka-blaszka-oraz-czarny-lancuch-kolka-ex053