Blog
Biżuteria z kamieniami naturalnymi hitem lata 2022

Biżuteria z kamieniami naturalnymi hitem lata 2022

Biżuteria z kamieniami naturalnymi to ostatni krzyk mody wśród celebrytek i influencerek. Stylowe naszyjniki zdobione kamieniami pięknie prezentują się na żywo. W swojej ofercie Jubiler Sezam przygotował niezwykłe naszyjniki wykonane ze srebra, które zdobione są takimi kamieniami naturalnymi jak: lapis lazuli, czarny agat, zielony awenturyn, różowy i biały kwarc oraz kryształ górski.

Każdy naszyjnik dostępny jest w kolorze srebrnym i żółtym.  Naszyjniki te są o tyle wyjątkowo, że każdy kamień posiada inne właściwości i przeznaczony jest do różnych znaków zodiaku. Jeśli szukasz idealnego kamienia dla siebie, pomożemy Ci w wyborze tego jedynego naszyjnika.

Granatowy lapis lazuli to kamień, który od wieku jest atrybutem miłości i kobiecości a czasem nazywany jest również „kamieniem nieba”. Kolor tego kamienia to idealizm, ofiarność i oddanie w najczystszej postaci. Kamień ten daje życiową energię, usuwa niepokój i posiada moc uzdrawiania. Jeśli masz artystyczną duszę, ten kamień jest dla Ciebie, ponieważ zwiększa kreatywność myślenia i komunikacji. Lapis Lazuli jest doskonałym amuletem dla następujących znaków zodiaku: Strzelec, Ryby, Koziorożec i Wodnik.

Czarny agat przynosi ukojenie w chwilach podwyższonego stresu, nada się więc idealnie dla nerwowych, niespokojnych osób. Kamień ten dodatkowo dodaje odwagi i wzmacnia siły przetrwania w trudnych czasach. Naszyjnik z czarnym agatem będzie idealnym dodatkiem dla następujących znaków zodiaku: Ryby, Bliźnięta.

Zielony awenturyn to symbol cierpliwości, wewnętrznej równowagi i spokoju. Kamień ten wspiera swojego właściciela w roli lidera, pomaga również w rozwijaniu zdolności przywódczych. Minerał ten wspomaga regenerację i odpoczynek. Awenturyn przypisany jest znakom: Byk, Rak, Strzelec.

Różowy kwarc nazywany jest kamieniem miłości, ponieważ pomaga rozwinąć miłość do siebie samego oraz ludzi i natury. Charakterystyczną cechą kwarcu różowego jest zdolność do uzdrawiania relacji osobistych. Noszenie tego kamienia budzi do życia, rozświetla aurę, dzięki czemu możemy dostrzec piękno otaczającego świata. Różowy kwarc uzdrawia na poziomie fizycznym i emocjonalnym a praca z tym kryształem pomaga uzdrowić negatywne emocje takie jak złość, zazdrość, niechęć czy strach. Naszyjnik z kwarcem różowym dedykowany jest dla znaków zodiaku: Byk, Waga.

Naszyjnik z białym kwarcem polecany jest dla osób, które pragną codziennego odnawiania energii, szczególnie w sytuacjach związanych ze stresem, nagłym szokiem czy osłabieniem organizmu. Biały kwarc wzmacnia pozytywne nastawienie i pomaga w uspokojeniu się oraz zebraniu myśli. Kwarc biały to doskonały amulet dla znaków zodiaku: Waga, Baran, Byk, Skorpion, Koziorożec.

Biały kryształ górski emanuje czystą i uzdrawiającą energią. Uważa się, że kamień ten umożliwia realizację planów i zwiększa zdolność wprowadzania ich w życie. Ze względu na swą przejrzystość kamień ten symbolizuje czystość i jest źródłem uniwersalnej mocy. Nazywany jest również „solą ziemi”. Znaki zodiaku, dla których ten kamień może być talizmanem to: Baran, Bliźnięta, Rak, Lew, Koziorożec i Ryby.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu i zakupu swojego idealnego kamienia naturalnego.