Blog
Walentynki- wyjątkowy czas na zaręczyny

Walentynki- wyjątkowy czas na zaręczyny

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami a ty dalej nie masz pomysłu co podarować swojej drugiej połówce? Mimo, że każdy dzień powinien być okazją do wyrażania swoich uczuć, to właśnie dzień Walentynek jest najważniejszym dniem dla wszystkich zakochanych. Zwłaszcza teraz, w czasach pandemii, gdy obostrzenia ograniczają nas na każdym kroku powinno się w wyjątkowy sposób, bardziej niż zwykle uczcić dzień zakochanych. W czasie pandemii spędziliście ze sobą więcej czasu niż kiedykolwiek i przekonałeś się, że to na pewno ta jedyna? Jeśli pragniesz pokazać, że uczucie, które was łączy jest silniejsze niż wszystko inne i przetrwa gorsze sytuacje niż pandemia, Jubiler Sezam pomoże Ci sprawić, że te Walentynki już na zawsze pozostaną w waszej pamięci.

Specjalnie dla was, przygotowaliśmy wyjątkową kolekcję pierścionków zaręczynowych Amore. Pierścionki inne niż wszystkie, przeznaczone na wyjątkowe okazje.

Teraz, gdy czeka Cię ten wyjątkowy dzień, gdy zadasz jedno z najważniejszych pytań w swoim życiu, które zaważy o waszej przyszłości, pozostaje Ci tylko wybrać odpowiedni pierścionek, który już do końca życia będzie lśnił na palcu twojej ukochanej. Pierścionek zaręczynowy  z diamentem z kolekcji Amore z pewnością wpadnie Ci w oko i sprawi, że nawet nie będziesz zastanawiał się nad innym wyborem. Pierścionki te wykonane są z najwyższej jakości złota próby 14 karat i zdobione są zjawiskowym diamentem. Charakterystycznym elementem, wyróżniającym tą kolekcję spośród innych, jest małe, diamentowe serduszko po jednym z boków pierścionka. Wręczenie go  będzie idealną okazją do wyrażenia swoich uczuć wobec ukochanej. Gdy wybranka twojego serca wreszcie usłyszy od Ciebie to najważniejsze pytanie i zobaczy olśniewający pierścionek, nie zawaha się ani przez moment. Decydując się na pierścionek z kolekcji Amore masz gwarancję wysokiej jakości wykonania oraz ozdobne pudełeczko wraz z dołączonym certyfikatem autentyczności dla kamieni szlachetnych. Spraw, aby te Walentynki były tymi najbardziej wyjątkowymi. Już teraz wejdź na www.jubilersezam.pl i sprawdź ofertę jedynych w swoim rodzaju pierścionków zaręczynowych.