Blog
Wyjątkowa pamiątka na pokolenia w Jubiler Sezam

Wyjątkowa pamiątka na pokolenia w Jubiler Sezam

Szukasz idealnego prezentu na chrzest święty, komunię, bierzmowanie czy inną ważną uroczystość? W salonach jubilerskich Sezam przygotowaliśmy dla Was niezwykłą ofertę biżuterii katolickiej, która świetnie sprawdzi się jako prezent na długie lata.

Dla większości z nas religia odgrywa bardzo istotną rolę i niezaprzeczalnie jest naszym wyznacznikiem życiowym. Nic więc dziwnego, że podczas ważnych uroczystości najlepszym prezentem jest biżuteria katolicka. Szukając idealnego prezentu na Chrzest Święty, Pierwszą Komunię czy bierzmowanie warto zastanowić się nad symboliką wręczanego upominku. W salonach Jubilerskich Sezam i na stronie internetowej www.jubilersezam.pl przygotowaliśmy niezwykłą ofertę biżuterii, która idealnie sprawdzi się jako prezent na długie lata.

Najbardziej popularną opcją jako prezent na Pierwszą Komunię Świętą jest krzyżyk bądź medalik z dopasowanym łańcuszkiem. Nasza wyjątkowa biżuteria dedykowana jest dla dzieci, które w najbliższym czasie przystąpią do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. W momencie przyjęcia do swojego serca po raz pierwszy Pana Jezusa, łańcuszek z krzyżykiem z wizerunkiem Pana Jezusa będzie idealnym dodatkiem, który umocni wiarę najmłodszych i doda uroku całej uroczystości.

Krzyżyki, medaliki i łańcuszki wykonane są zarówno ze srebra jak i złota, przez co można idealnie dopasować zestaw w odpowiedniej kategorii cenowej. Aby ułatwić wybór idealnego krzyżyka bądź medalika z łańcuszkiem, w Jubiler Sezam przygotowaliśmy specjalne zestawy, które zostały dobrane ze szczególną starannością i zaangażowaniem. Krzyżyk bądź medalik z dopasowanym łańcuszkiem to idealny prezent nie tylko na Pierwszą Komunię Świętą, ale również inne ważne uroczystości. Oferowane przez nas komplety idealnie sprawdzą się jako prezent niezależnie od okazji. Komplety krzyżyka bądź medalika z dopasowanym łańcuszkiem przystosowane są dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci.

Do 31 maja 2022 r. w Jubiler Sezam można zakupić komplet krzyżyka bądź medalika z dopasowanym łańcuszkiem w rabacie nawet do 20 %. Poza stworzonymi kompletami posiadamy również takie dewocjonalia jak różańce, bransolety, naszyjniki oraz kolczyki z motywami religijnymi, które również idealnie sprawdzą się jako prezent na specjalne okazje. Świetnym wyborem są także religijne obrazki. Warto dodać, że do każdego zestawu dołączamy ozdobne pudełko, jest także opcja dobrania blaszki z wygrawerowanym tekstem, który można spersonalizować odpowiednio do swoich preferencji. Indywidualna, jedyna w swoim rodzaju blaszka będzie dodatkowym upominkiem, który zrobi ogromne wrażenie na obdarowanej osobie. Podaruj bliskiej osobie prezent prosto z serca, który już na zawsze będzie przypominał wyjątkowe zdarzenie.