Blog
Co podarować ukochanemu na dzień mężczyzn?

Co podarować ukochanemu na dzień mężczyzn?

Dzień mężczyzn przypadający w Polsce na 10 marzec to czas, kiedy każdy mężczyzna powinien poczuć się jak książę. Wybór odpowiedniego prezentu dla mężczyzny jest często nie lada wyzwaniem dla kobiet, które pragną wybrać idealny dodatek dla swojego partnera. W ten dzień warto podarować prezent swojemu ukochanemu, tacie, synowi, dziadkowi czy koledze. W salonach stacjonarnych i na stronie internetowej www.jubilersezam.pl przygotowaliśmy promocyjne ceny na biżuterię dla mężczyzn oraz męskie zegarki. W dniach 25 luty do 10 marzec panie mogą zakupić wszystkie wymienione produkty przecenione aż na 20%!

\

Bardzo ciekawym pomysłem na dzień mężczyzny jest stylowa męska bransoleta z kolekcji Steelman, która może być wykonana ze srebra, złota lub stali. Biżuteria z tej kolekcji inspirowana jest włoskim designem i jest eleganckim dodatkiem dla mężczyzn w każdy wieku.

Inną propozycją są męskie łańcuszki, które sprawdzą się do każdego rodzaju stylizacji i będą codziennym dodatkiem zarówno dla małych chłopców jak również dorosłych mężczyzn. Do promocyjnej oferty z okazji Dnia Mężczyzn zaliczają się również męskie zegarki, które są uniwersalnym dodatkiem pożądanym przez każdego mężczyznę.

Idealnym prezentem będą również spinki do mankietów, które dopełnią elegancką stylizację i dodadzą blasku każdemu mężczyźnie.

Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś skorzystaj z promocyjnej oferty i podaruj swojemu ukochanemu wyjątkowy prezent z okazji jego święta.