Blog
Biżuteria dla Twojej ukochanej na dzień kobiet

Biżuteria dla Twojej ukochanej na dzień kobiet

Dzień kobiet zbliża się wielkimi krokami a ty dalej nie zdecydowałeś jak uczcić ten wyjątkowy dzień? 8 marca to idealna okazja, aby wyrazić swoje uczucia wobec swojej dziewczyny, mamy, siostry czy koleżanki. W ten jeden dzień warto, aby każda kobieta poczuła się jak księżniczka. Istnieje wiele sposobów na to, aby poprawić humor swojej wybrance. Najprostszym pomysłem jest zorganizowanie romantycznej kolacji bądź romantycznego spaceru i wspólne spędzenie czasu. Na pewno każda kobieta bardzo ucieszy się, gdy dostanie od mężczyzny jakiś podarunek, w formie kwiatów, słodyczy bądź tego, co kobiety lubią najbardziej-biżuterii.

Salony jubilerskie Sezam przygotowały specjalną ofertę z okazji dnia kobiet, która trwa od 23 lutego do 8 marca. Podczas tych dni panowie będą mieć okazję zakupić piękną biżuterię w promocyjnych cenach. Wdzięk i uroda kobiet często porównywane są delikatnych kwiatów, z tego względu biżuteria z motywem kwiatowym jest idealnie trafionym dodatkiem na 8 marca. W Jubiler Sezam każdy rodzaj biżuterii, który posiada zdobienie w formie kwiatów przeceniony jest na -20 %.

Warto więc zastanowić się, jaki rodzaj biżuterii preferuje kobieta, której chcesz podarować wyjątkowy prezent. Panowie do wyboru mają kolczyki, bransolety, naszyjniki, zawieszki, broszki czy pierścionki, wykonane zarówno ze złota jak i srebra. Jesteśmy pewni, że każda kobieta obdarowana wyjątkową biżuterią z naszego salonu będzie zachwycona takim upominkiem. Zaskocz więc swoją ukochaną i podaruj jej piękny dodatek biżuteryjny, który będzie dla niej wspomnieniem tego dnia i waszego uczucia.