Blog
Świętuj z nami 28 urodziny Jubiler Sezam!

Świętuj z nami 28 urodziny Jubiler Sezam!

W lutym świętujemy wyjątkowy czas dla salonów jubilerskich Sezam. To właśnie teraz mija dokładnie 28 lat, kiedy powstał pierwszy salon, od którego zaczęła się piękna i niezwykła historia. Nasze salony znajdujące się na terenie Małopolski od lat cieszą się sporym zainteresowaniem i są chętnie odwiedzane przez naszych klientów. To właśnie u nas znajdziecie niepowtarzające się precjoza jak w baśniowym skarbcu Sezamie.

Zarówno w salonach stacjonarnych jak i na naszej stronie internetowej www.jubilersezam.pl zawsze dostępne są dla Was produkty z najwyższej półki, które oczarują nawet najbardziej wymagających miłośników biżuterii. W ofercie posiadamy całą gamę wyrobów wykonanych zarówno ze srebra jak i złota, które niejednokrotnie zdobione są kamieniami naturalnymi. Biżuteria z naszej ofercie dedykowana jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dzieci czy osób starszych. Dzięki naszym klientom, którzy chętnie korzystają z usług salonów jubilerskich Sezam możemy stale rozwijać się i poszerzać naszą ofertę.

Pragniemy w jak najlepszy sposób świętować 28 urodziny naszej firmy i docenić naszych wspaniałych klientów, dlatego w dniach od 31 stycznia do 6 lutego 2022 przygotowujemy dla Was niezwykłą promocję, która obowiązuje zarówno na stronie internetowej jak i wszystkich salonach stacjonarnych. Robiąc zakupy w tych dniach otrzymacie rabat -28% na drugi, tańszy produkt. Jest to więc idealny czas, aby zakupić wyjątkowe produkty w niższych cenach!

Uczcij z nami 28 urodziny Jubilera Sezam i skorzystaj z fantastycznych promocji, czekamy na Ciebie!