Blog
Niebieskie diamenty w biżuterii

Niebieskie diamenty w biżuterii

Nie od dziś wiadomo, że diament to najlepszy przyjaciel każdej kobiety. Jego połysk i blask sprawiają, że kobieta z dodatkiem w formie diamentu od razu prezentuje się  jak milion dolarów i wzbudza większe zainteresowanie. Obecnie olśniewające diamenty to niezastąpiony dodatek w biżuterii każdej pani. Najpopularniejszymi brylantami są te bezbarwne, które w każdym rodzaju biżuterii prezentują się olśniewająco.

Kolczyki, pierścionki, zawieszki, naszyjniki to tylko jedne z nielicznych dodatków, które mogą być zdobione wyjątkowym diamentem. Niezwykle unikalnym kolorem diamentów jest kolor niebieski, który wzbudza nieopisany zachwyt wśród wszystkich miłośników biżuterii i jest najbardziej pożądanym kolorowym diamentem.

Warto jednak wspomnieć, że niebieski odcień diamentu jest niezwykle rzadkim i niebywale drogim kamieniem. Przez niedostępność naturalnie wydobytych niebieskich diamentów zaczęto „traktować”, czyli barwić bezbarwne kamienie, aby uzyskać niebieski odcień. Traktowane diamenty to prawdziwe, naturalne diamenty, które poddane były odpowiednim procesom w celu uzyskania niebieskiego koloru.

W Jubiler Sezam znaleźć można szeroką ofertę pierścionków zaręczynowych czy kolczyków z niebieskimi diamentami traktowanymi, które swoim blaskiem wpadną w oko wszystkim miłośnikom biżuterii. Zachwyć swoich znajomych i pochwal się biżuterią z niebieskim, olśniewającym diamentem.