Blog
Świętuj Dzień Dziecka z Jubiler Sezam

Świętuj Dzień Dziecka z Jubiler Sezam

1 czerwca to dla wielu dzieci wyjątkowe święto, na które niejednokrotnie czekają cały rok. To właśnie w ten jeden dzień w roku każdy dorosły stara się jak najbardziej rozpieścić swoją pociechę i urozmaicić ten dzień. Propozycji na prezent dla najmłodszych jest wiele, rodzice często decydują się na nowe zabawki, ubrania, słodycze, ciekawe gadżety czy wspólne wycieczki. Opcji jest wiele i często ciężko zdecydować się, co będzie najbardziej odpowiednie. Dzieci często z dużym wyprzedzeniem w szczególny sposób przygotowują się do tego dnia i z wielkim zniecierpliwieniem czekają na pierwszy dzień czerwca.

 Jeśli chodzi o prezent na dzień dziecka dla dziewczynek, Jubiler Sezam przygotował wyjątkową promocję, z której powinien skorzystać każdy dorosły. Z racji tego, że dziewczynki już od najmłodszych lat pragną czuć się jak księżniczki i często chcą upodobnić się do swoich rodzicielek, chętnie przymierzają biżuterię pożyczoną od starszych. W Jubiler Sezam biżuteria przystosowana jest dla najmłodszych miłośniczek biżuterii, które będą mogły mieć ją tylko dla siebie. Nasze salony specjalnie dla dziewczynek przygotowały kolekcję Princess, która oczaruje nie tylko dzieci ale również dorosłych.

Kolekcja Princess to biżuteria wykonana zarówno ze srebra jak i złota w próbach 333, 375 i 585. Biżuteria ta to delikatne kolczyki z różnymi rodzajami zapięcia, przystosowane dla małych dziewczynek. W ofercie posiadamy również łańcuszki i bransoletki oraz urocze zawieszki, które skradną serce każdego. Dziecięca biżuteria firmy Sezam to delikatne formy i subtelne kształty, często nawiązujące do bajkowych postaci.

Z okazji Dnia Dziecka, w dniach 24.05-1.06 zarówno w naszych salonach stacjonarnych jak i na stronie internetowej www.jubilersezam.pl cała biżuteria z kolekcji Princess będzie przeceniona o 20%. Jest to więc idealna okazja, aby kupić zjawiskowy prezent dla najmłodszych.

Jeśli pragniesz podarować wyjątkowy prezent na dzień dziecka chłopcu, zdecyduj się na jeden z zegarków dostępnych w naszej ofercie. Stylowy i nowoczesny zegarek będzie idealnym dodatkiem dla chłopców w każdym wieku. Świętuj dzień dziecka z Jubiler Sezam i oczaruj swoją najmłodszą pociechę niezwykłym prezentem.