Blog
Majówka rabatów w Jubiler Sezam

Majówka rabatów w Jubiler Sezam

Majówka Rabatów w Jubiler Sezam to czas, na który wszyscy długo czekali. To właśnie wtedy każdy ma szansę na kupienie wyjątkowej biżuterii w obniżonych cenach. W dniach od 4 do 8 maja będzie okazja kupienia pierścionków wykonanych zarówno ze srebra jak i złota w 10 % rabacie. To idealna okazja, aby pomyśleć o zaręczynach i zadać swojej ukochanej jedno z najważniejszych pytań w całym waszym życiu. Pierścionek firmy Sezam na pewno skradnie serce Twojej ukochanej.

Na majówce rabatów znajdą się także produkty z końcówki kolekcji przecenione nawet do 50 %. W końcówce kolekcji znajduje się biżuteria wykonana ze srebra, niejednokrotnie z dodatkiem cyrkonii bądź innych kamieni jubilerskich. Wyjątkowe pierścionki, naszyjniki, bransolety, kolczyki i zawieszki w obniżonych cenach na pewno zachwycą każdą miłośniczkę biżuterii. W obniżonych cenach znajdują się produkty,  które sprawdzą się zarówno dla miłośniczek delikatnej i subtelnej biżuterii jak również bardziej wyrazistych dodatków.

Majówka Rabatów to także idealny czas dla osób, które pragną nabyć złotą biżuterię. Zjawiskowe dodatki wykonane ze złota próby 333, 375 i 585 zachwycą swoim blaskiem i wdziękiem. Wiele z tych elementów zdobionych jest cyrkoniami, szafirami, diamentami, perłami i kamieniami jubilerskimi. Taka biżuteria będzie idealnym prezentem dla ukochanej osoby na różnego typu okazje, która pozostanie pięknym dodatkiem na długie lata.

W ofercie Majówki Rabatów znajdują się również wybrane modele zegarków, przecenione aż do 20%. Wiosenny okres to idealny czas, aby wyposażyć się w nowy zegarek i odświeżyć swoją stylizację. W ofercie posiadamy zegarki zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci.